Çeşitli periyotlarda genel temizlik hizmetleri (haftada, on beş günde veya ayda bir) yada tek seferlik Fırın Cafe, Pastane ve Restoran gibi imalat mutfak ve satış alanlarının bulunduğu iş yerlerinin temizliği işinde uzman personellerimiz tarafından temizlenerek hijyenik hale getirilir. Kir ve gıda parçacıkları birikerek büyük bir toz ve tortu kütleleri oluştururlar.

Mekanın temiz ve düzenli tutulması, yalnızca hijyen standartlarınızın yanı sıra personelinizin sağlık ve güvenliğinin önemli bir bileşenidir. Kaldı ki toz ve tortunun yüksek düzeyde biriktiği yerler temizlenmediği takdirde yangın tehlikesi baş gösterebilir. Datça Temizlik olarak mekanlarınızın temiz ve düzenli kalmasını sağlamak için kapsamlı bir kafe ve restaurant temizliği hizmeti sunuyoruz.

İşyerinin servis ve üretim bölümlerinde çöp toplama işlemi yapıldıktan sonra cam ve pencere kenarları silinir. Mutfak ekipmanları ve lavaboları temizlenir. Tüm zeminlerde ihtiyaç varsa kireç boya kirler sökülür ve silinir. İç ve dış tüm kapılar silinir.

Ortak kullanılan wc ve lavabolar temizlenir. El değmedik yer kalmayacak şekilde temizlik yapılarak hijyenik ortam sağlanır. Aynı gün içinde teslim etme garantisiyle son kontrolleri yapıldıktan sonra temiz teslim edilir. Temizlik esnasında kullanılacak tüm Avrupa standartlarındaki temizlik ürünleri, makine ve ekipmanlar firmamızca karşılanır.